BRC Eğitimi / British Retail Consortium Global Standards - Online Uzaktan Eğitim

BRC Eğitim - Eğitimi / British Retail Consortium Global Standards Eğitim Amacı

BRC Eğitim yada Eğitimi ingilizcesi "British Retail Consortium Global Standards" Türkçe'deki karşılığı ise "Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı" anlamına gelmektedir. BRC standardına uygun bir  Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi kurmak, geliştirmek veya sürdürmek isteyen firmalardan BRC Eğitimi katılımcılarına,  BRC Yönetim Sistemi Standardının istediği minimum gerekliliklerin karşılanmasına yönelik açıklayıcı bilgi verilmesi amaçlanmaktadır. Eğitim interaktif olarak gerçekleştirilmekte ve konunun pekiştirilmesi için genel örnekler verilmektedir. Eğitim sonunda, katılımcılar, BRC Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı'na ilişkin minimum gereklilikler konusunda bilgi edineceklerdir. Eğitimi tamamlayan tüm katılımcılar, BRC Kalite ve Gıda Güvenliği Temel Eğitim Sertifikası sahibi olacaklardır.

BRC Eğitimi / British Retail Consortium Global Standards Eğitim İçeriği

BRC standardında kullanılan temel terimler ve tanımlar
Standart maddelerinin irdelenmesi (Dış İletişim, Düzeltme, Acil Durum Planlama, Müşteri odaklılık, İşletme çevresi standartları, İç çevre şartları vb. gibi maddelere ağırlık verilecektir.) 
BRC temel prosedürlerinin irdelenmesi, doküman hazırlama ve kayıt tutma metotları
Yönetimin sorumluluğu (politika, hedefler, iletişim, tedarikçi değerlendirme, atık ve atık yönetimi, proses kontrol, acil durumlara hazırlık, yönetimin gözden geçirmesi)
Personel, eğitim ve kontrol
Egzersiz

BRC Eğitimi / British Retail Consortium Global Standards Eğitim Yeri

Genel Katılıma açık eğitimler; örgün olarak planlanacak ise; İstanbul ofislerimizde veya otellerde ,online, (uzaktan)  eğitim olarak planlanacak eğitimlerimiz ise ; Skype, Microsoft Teams, Zoom  gibi programlar ile dijital platformda verilmektedir.  Eğitim talepleriniz için lütfen  0 850 259 88 62 - 0216 452 10 20 - 0 212 347 89 59 numaralı telefondan  ya da egitim@tunakurumsal.com adresinden bize ulaşınız.

BRC Eğitimi / British Retail Consortium Global Standards Eğitim Süresi

Eğitim, 1 gün süreli planlanmış olup, 10:00 –17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

BRC Eğitimi / British Retail Consortium Global Standards Katılımcılar

Kalite Yönetim Sistemi kurulması , geliştirilmesi veya işletilmesi ile ilgili çalışmalarda görev alacak kişiler ile konu hakkında bilgi sahibi olması gerekli görülen işletme çalışanları ve yöneticiler, BRC hakkında kendini geliştirmek isteyen herkes.

BRC Eğitimi / British Retail Consortium Global Standards Katılım İçin Ön Şart

Eğitim ücretleri için lütfen 0216 452 10 20 numaralı telefondan bilgi alınız. Merkez Ofis Eğitim ücretlerine, Eğitim Dokümanları ve içecek ikramlarımız dâhildir. Otel Eğitim Ücretlerine, Eğitim Dokümanları, İçecek İkramları, Öğle Yemeği dâhildir.

BRC Eğitimi / British Retail Consortium Global Standards İndirimler

Toplu katılımlarda indirim için lütfen yetkililer ile görüşünüz.Konu ile ilgili ayrıntılı açıklamalara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

link

 

Yönetim Sistemleri Eğitimi

tunakurumsal.com, 2007 - 2009, Tüm Hakları Saklıdır

Şarkı Sözü

Bengü Yaralı

Demet Akalın Giderli Şarkılar

Erdem Kınay Ft. Merve Özbey Duman

Gökhan Özen Budala

indir

Gülşen Kardan Adam

Hande Yener Hasta

Sertab Erener İyileşiyorum

Soner Sarıkabadayı İnsan Sevmez mi?

Gülşen Yatcaz Kalkcaz

dinle

Oğuz Berkay Fidan Ft. Murat Boz – Olmuyor

Ersin ÖZDEMİR