Hizmetlerimiz

Listeleme Seçenekleri Listele Hücresel  
  Belgelendirme Hizmetleri
Belgelendirme Hizmetleri

"ISO 9001 Belgesi, ISO 14001 Belgesi, ISO 22000 Belgesi, TS ISO 18001 OHSAS Belgesi" gibi Yönetim Sistemi Belgelendirmeleri, " HELAL Belgesi, CE Belgesi, Gost-R Belgesi, Ukr Sepro Belgesi, Saso Belgesi gibi birçok konuda Belgelendirme hizmeti sunmaktayız. Belgelendirme hizmetimiz aracılık veya temsilcisi olduğumuz firma adına yapılacak denetimler şeklinde olabilir. Detaylar için lütfen Belgelendirme hizmetlerimiz başlığını tıklayınız.

  Eğitim Hizmeti
Eğitim Hizmeti

Yönetim sistemleriyle ilgili temel-dokümantasyon ve iç tetkik eğitimleriyle birlikte baş denetçilik eğitimlerini ve İşletmelerin ihtiyaç duydukları diğer teknik konulardaki eğitimleri konularında uzman eğitmenlerimizle sunmaktayız.

İhtiyaç duyduğunuz eğitimleri istediğiniz tarih ve yerde uzman kadromuz ile verebiliriz. Firmanız çalışanlarını genel katılıma açık eğitimlerimize göndererek bu eğitimleri almalarını sağlayabilirsiniz


  İş Güvenliği Hizmetleri
İş Güvenliği Hizmetleri
İş Güvenliği ile ilgili; İş Güvenliği EğitimleriRisk Analizi (Risk Değerlendirme), Acil Eylem PlanıGürültüİmisyon (iç ortam hava kalitesi ölçümü) konusunda müşterilerimize iş güvenliği hizmetleri vermekteyiz.    Periyodik Kontrol Fenni Muayene Hizmetleri
Periyodik Kontrol Fenni Muayene Hizmetleri

Kompresör Muayenesi, vinç  Muayenesi , Asansör Muayenesi, Transpalet  Muayenesi , Forklift  Muayenesi , Kazan  Muayenesi , Elektriksel Topraklama Hattı Ölçümü, Paratoner Ölçümü ve Raporlaması gibi birçok konuda Periyodik Kontrol ve Fenni Muayene Mühendislik hizmetlerini Kadırma Araçları Muayenesi, Basınçlı Kaplar Muayenesi ve yine Elektriksel hatlar üzerinde de Topraklama Ölçüm , Paratoner hatları ölçümü için sunmaktayız.

  Ölçme Hizmetlerimiz
Ölçme Hizmetlerimiz

Emisyon Ölçümü, Gürültü Ölçümü, İmisyon Ölçümü ve Aydınlatma Ölçümü şirketimizde ilgilis standart ve yönetmeliklere göre, gerekli alet ve teknik cihazlar ile gerçekleştirilmektedir.

Konuyla ilgili lütfen bizimle irtibata geçin...  Denetim - Gözetim Hizmetlerimiz
Denetim - Gözetim Hizmetlerimiz

Firmamız; Uluslararası Gözetim, Tedarikçi Denetimi, Proses Denetimi ve Belgelendirme Denetimleri konusudan denetim hizmetleri sunmaktadır.


  Test Hizmetleri – Ürün Test
Test Hizmetleri – Ürün Test

 CE Belgelendirmesi noktasında Alçak Gerilim Yönetmeliği-EN 60335-1, -EN 60598-1, -EN 61010-1, -EN 60034-1, -EN 60601-1 ve Makine Emniyet Yönetmeliği -EN 60204-1 (TS 10316) testleri, Rosh ve Reach Test hizmetleri, MSDS Kartları konusunda uzman mühendisler tarafından şirketimiz bünyesinde sağlanmaktadır.
  Survey Uluslararası Gözetim
Survey Uluslararası Gözetim
Survey gözetim hizmetlerini şirketimiz, malların/ürünlerin ithalat yada ihracatı öncesi; kalite, miktar, yükleme boşaltma şartları, test, uygulamaları açısından gerçekleştirmektedir.
  Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti formuna alt sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

tunakurumsal.com, 2007 - 2009, Tüm Hakları Saklıdır