Hizmetlerimiz

Listeleme Seçenekleri Listele Hücresel  
  Belgelendirme Hizmetleri
Belgelendirme Hizmetleri

"ISO 9001 Belgesi, ISO 14001 Belgesi, ISO 22000 Belgesi, TS ISO 18001 OHSAS Belgesi" gibi Yönetim Sistemi Belgelendirmeleri, " HELAL Belgesi, Gost-R Belgesi, CE Belgesi (Şirketimiz CE konusunda onaylanmış kuruluş olmayıp bu konuda sadece aracılık hizmeti sunmaktadır.) Ukr Sepro Belgesi, Saso Belgesi gibi birçok konuda Belgelendirme hizmeti sunmaktayız. 
  Eğitim Hizmeti
Eğitim Hizmeti

Yönetim sistemleriyle ilgili temel-dokümantasyon ve iç tetkik eğitimleriyle birlikte baş denetçilik eğitimlerini ve İşletmelerin ihtiyaç duydukları diğer teknik konulardaki eğitimleri konularında uzman eğitmenlerimizle sunmaktayız.

İhtiyaç duyduğunuz eğitimleri istediğiniz tarih ve yerde uzman kadromuz ile verebiliriz. Firmanız çalışanlarını genel katılıma açık eğitimlerimize göndererek bu eğitimleri almalarını sağlayabilirsiniz


  Periyodik Kontrol Fenni Muayene Hizmetleri
Periyodik Kontrol Fenni Muayene Hizmetleri

Kompresör Muayenesi, vinç  Muayenesi , Asansör Muayenesi, Transpalet  Muayenesi , Forklift  Muayenesi , Kazan  Muayenesi , Elektriksel Topraklama Hattı Ölçümü, Paratoner Ölçümü ve Raporlaması gibi birçok konuda Periyodik Kontrol ve Fenni Muayene Mühendislik hizmetlerini Kadırma Araçları Muayenesi, Basınçlı Kaplar Muayenesi ve yine Elektriksel hatlar üzerinde de Topraklama Ölçüm , Paratoner hatları ölçümü için sunmaktayız.


  Ölçme Hizmetlerimiz
Ölçme Hizmetlerimiz

Emisyon Ölçümü, Gürültü Ölçümü, İmisyon Ölçümü ve Aydınlatma Ölçümü şirketimizde ilgilis standart ve yönetmeliklere göre, gerekli alet ve teknik cihazlar ile gerçekleştirilmektedir.

Konuyla ilgili lütfen bizimle irtibata geçin...
  Denetim - Gözetim Hizmetlerimiz
Denetim - Gözetim Hizmetlerimiz

Firmamız; Uluslararası Gözetim, Tedarikçi Denetimi, Proses Denetimi konusudan denetim hizmetleri sunmaktadır.
 

 

tunakurumsal.com, 2007 - 2009, Tüm Hakları Saklıdır