Tuna Kurumsal Eğitim ve Belgelendirme

Firmamızın faaliyetlerine 2004 yılında başlamıştır. Kurucumuz ve Genel Müdürümüz Murat TUNA,  özel sektörde; kalite, laboratuar, satış sonrası hizmetler, Ar-Ge gibi konularda uzun yıllar tecrübe edindikten sonra 2004 yılında kendi şirketini kurarak Eğitim ve Belgelendirme sektörüne girmiştir. Kısa zamanda, birçok işletmeye hizmetler sunarak, istikrarlı bir büyüme trendi ile bugün aşağıda belirtilen hizmetleri müşterilerine sunmaktadır.

Firmamız; ISO Yönetim Sistemleri Belgelendirme (ISO 9001 Belgelendirme, ISO 14001 Belgelendirme, TS 18001 OHSAS Belgelendirme, ISO 22000 Belgelendirme, ISO TS 16949 Belgelendirme vb.), CE Belgelendirme(bu konuda şirketimiz aracılık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.), Periyodik Kontrol Hizmetleri (vinç, forklift, kazan, basınçlı kap vb.), Eğitim Hizmetleri (Kişisel Gelişim Eğitimleri, Kurumsal Gelişim Eğitimleri, Yönetim Sistemleri Eğitimleri, Mesleki ve Teknik Eğitimler, Satış Pazarlama Eğitimleri, Baş Denetçilik Eğitimleri, Kalite Eğitimleri vb.)gibi konularda belgelendirme ve eğitim hizmetleri vermektedir.

Şirketimizin tercih edilmesinde aşağıda belirtilen özelliklerimizin etkili olduğunu düşünmekteyiz;

Dürüst: Dürüstlük temel ilkemizdir.

Profesyonel: Hizmet süreci boyunca ve sonrasında uzman personelimiz her zaman teknolojik ve profesyonel hizmet anlayışımız ile size destek olacaktır.

Sürekli: Gerek verdiğimiz hizmetler öncesinde, gerek hizmetlerimiz devam ederken veya hizmetimiz tamamlandıktan sonra ofisimizi ziyaret edip çalışma ortamımızı görebilir veya telefon, mail gibi iletişim araçları ile sorularınız yada sorunlarınız için uzmanlarımızdan yardım  alabilirsiniz.

Tecrübeli: Referanslarımız tecrübemizi yansıtmaktadır.

Ekonomik: Tüm bunlar sizlere en uygun fiyatlar ile sunulacaktır.

tunakurumsal.com, 2007 - 2009, Tüm Hakları Saklıdır